Byt, 4+1

Příjemný čtyřpokojový byt k pronájmu, umístěný ve 3. podlaží moderně zrekonstruovaného Paláce Motešických, jehož historie sahá až do roku 1840, kdy ho dala postavit významná šlechtická rodina Motešických. Prestižní lokalita v ulici Gorkého přímo v centru Starého Města v blízkosti nábřeží Dunaje, Hviezdoslavova náměstí a historické budovy Slovenského národního divadla. Veškerá občanská vybavenost na dosah ruky stejně jako zastávky MHD či snadné napojení na hlavní dopravní tahy.

Dispozice bytu se skládá z haly, 3 ložnic, obývacího pokoje, kuchyně s jídelnou, samostatné walk-in šatny a dvou koupelen.

Ke standardnímu vybavení patří laminátové podlahy, dřevěná eurookna, samostatný plynový kotel. Budova má vlastní 24/7 recepci a příjemný vnitroblok plný zeleně s relaxační zahradou. Vstup do domu je na elektronický kartový systém. Kamerový systém a ostraha zabezpečuje obyvatelům dokonalé bezpečí.

Byt je možné dozařídit podle domluvy.

Interiér 220 m2.

Měsíční nájem 2 900 eur + 400 eur záloha na energie a služby.

K bytu je možné pronajmout parkovací místo v suterénu domu za 200 eur/měsíc.


.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43149
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  400 EUR Měsíčně
 • Podlahová plocha *
  220 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.