Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu nadstandardní, částečňé zařízený byt se 2 koupelnami, 2 balkony, střešní terasou a nádherným výhledem na Prahu, situovaný ve 3. patře nedávno postaveného projektu Rezidence Vitality s nadstandardními službami. Budova se nachází v atraktivní rezidenční čtvrti Hřebenky, v blízkosti Francouzského lycea, Kinského zahrady, Petřínských sadů a nákupního a zábavního centra Nový Smíchov. Klidná lokalita s rychlou dostupností do centra, autobusovou zastávkou pár kroků od budovy a přímým spojením na letiště, nedaleko Strahovského tunelu. Služby nízkoenergetické rezidence zahrnují 24/7 recepci, ostrahu a parkování, k dispozici jsou společenské prostory s krbem a kuchyní pro příležitostné privátní užití, tělocvična, kinosál, zdravotní asistenční péče, úklid bytu, žehlení ad.

Spodní úroveň bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a balkonem, hlavní ložnice s vybavenou šatnou, en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta) a balkonem s krásným výhledem na Staré Město, Národní divadlo, Vyšehrad, skyline výškových budov včetně mrakodrapu V-Tower, dále druhá ložnice s en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta), samostatná toaleta s technickým zázemím a vstupní hala. V horní úrovni je otevřená galerie / pracovna se zatravněnou střešní terasou a krásným výhledem na město.

Nadstandardní vybavení a materiály, klimatizace, dřevěné podlahy, dlažba, švýcarské lustry, pračka, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, bezbariérový přístup. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42833
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby, recepci, ostrahu, vodu a topení: 17928 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  144 m²
 • Terasa
  120 m²
 • Balkón
  24 m²
 • Celková plocha
  288 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.