Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Nadstandardní dvoupokojový byt se systémem inteligentní domácnosti, designovým vybavením a panoramatickým výhledem z prostorné terasy. Polyfunkční budova je situována v lukrativní části Starého Města v Zámecké ulici, přímo pod Hradem.

Dispozici bytu tvoří prostorný obývací pokoj propojený s velkoryse pojatou terasou a s kompletně zařízenou kuchyní s jídelním koutem, dále ložnice s manželskou postelí, koupelna s walk-in sprchovým koutem a WC, velký úložný prostor, vstupní hala, vchod do bytu přímo z výtahu a další vchod.

Standard tvoří vinylové podlahy, hliníková okna, venkovní elektrické žaluzie, podlahové vytápění a centrální klimatizace. Vybavení zahrnuje chladničku s mrazničkou, indukční varnou desku, vestavnou digestoř, troubu, myčku nádobí, pračku, TV, audio systém. Celý byt lze ovládat inteligentním systémem přes mobilní aplikaci. Byt je též zabezpečen kamerovým systémem a alarmem zevnitř i zvenku. K bytu je možné přikoupit 2 parkovací místa v garáži domu za 30 000 eur/1 stání. Byt se prodává kompletně zařízený kvalitním a luxusním vybavením v moderním stylu.

Poloha v historické uličce centra nabízí výhody bydlení v klidné části podhradí. Na dosah ruky jsou zastávky MHD, okolí disponuje kompletními službami, v pěší vzdálenosti jsou školky, školy, univerzita, obchody, kavárny, restaurace, divadla i zdravotnická zařízení. Místa k aktivnímu i pasivnímu odpočinku na nábřeží Dunaje s cyklotrasou i možnosti poklidných procházek v historické čtvrti.

Interiér 64 m2, společná terasa 244 m2.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  250 EUR Měsíčně
 • Podlahová plocha *
  64 m²
 • Terasa
  244 m²
 • Celková plocha
  308 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  42559
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.