Byt, 2+kk

Atraktivní zařízený designový byt ve zvýšeném přízemí plně renovovaného činžovního domu s výtahem situovaného u Heroldových sadů.

Byt nabízí 1 ložnici s šatnou, obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelnu a vstupní halu. Vestavěné skříně, dřevěné podlahy, pračka, myčka, sklokeramická varná deska, internet, satelitní TV připojení, video intercom. V budově jsou nainstalovány bezpečnostní kamery. Jedno parkovací stání v garáži je zahrnuto v ceně nájmu.

V blízkosti zastávky tramvají a autobusů, 2 zastávky k metru na náměstí Míru. Poplatky za služby 5000 Kč měsíčně včetně spotřeby elektřiny v bytě. Byt je v současné době zařízen nábytkem.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  4213
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  52 m²
 • Parkování
  Garážové stání zahrnuto v ceně.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.