Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu nezařízený nadstandardní byt se 2 koupelnami, 2 lodžiemi a výhledy na řeku a na Pražský hrad, situovaný ve 4. patře rezidenčního komplexu Rezidence Kay River Lofts s recepcí a podzemním parkováním. Budova má mimořádnou polohu na nábřeží Vltavy na Rohanském ostrově, pár minut chůze od stanice metra Křižíkova. Atraktivní lokalita na rozhraní Prahy 1 a Prahy 8, v rychle se rozvíjející části města s plnou vybaveností v blízkém okolí a v rychlém dosahu centra. Kolem domu vede cyklistická a běžecká stezka, nedaleko se nachází fitness / relaxační centrum a golfové hřiště.

Interiér bytu tvoří prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a severně orientovanou lodžií s výhledem na řeku, hlavní ložnice s šatnou a koupelnou (sprchový kout, toaleta s bidetovou sprškou), druhá ložnice, samostatná koupelna (vana, toaleta s bidetovou sprškou), dlouhá široká chodba, technická komora a samostatná toaleta. Obě ložnice mají přístup do společné lodžie orientované na jih.

Klimatizace, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, 3 vestavěné skříně na míru, podlahové vytápění, žaluzie, spotřebiče AEG, myčka, mikrovlnná trouba, sklep. V ceně je zahrnuto garážové stání. Možnost pronájmu druhého stání za dodatečný poplatek. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  41929
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby, vodu, vytápění a chlazení 17.000 Kč/měs. Elektřina se platí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  136 m²
 • Lodžie
  21 m²
 • Celková plocha
  157 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.