Byt, 1+kk

Nabízíme k pronájmu plně zařízený klimatizovaný půdní byt v sousedství parku Riegrovy sady. Tato kompletně nově zrenovovaná garsoniéra se nachází v 5. patře nově plně zrekonstruovaného secesního domu s výtahem a zachovanými původními prvky. Budova stojí v klidné ulici v atraktivní lokalitě na Vinohradech s velmi rychlou dostupností do centra a plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu. Pár minut chůze od domu je náměstí Jiřího z Poděbrad se stanicí metra, zastávkou tramvají a pravidelnými farmářskými trhy.

Interiér tvoří obývací pokoj / ložnice s plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a vybavená šatna.

Klimatizace, inteligentní systém ovládání domácnosti Loxone, dřevěné parkety, dlažba, vestavěné skříně a úložné prostory, centrální vytápění, podlahové topení v koupelně, pračka, myčka, indukční varná deska, TV, vysokorychlostní internet, společná prádelna.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  41200
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky za společné služby, vodu, topení a internet: 3600 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  27 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.