Byt, 2+kk

Moderní zařízený byt s balkonem a krásným výhledem na panorama Prahy s mnoha typickými věžemi, jimž na horizontu dominuje Pražský hrad. První patro v nedávno postaveném rezidenčním komplexu s 24hodinovou recepcí a ostrahou v těsné blízkosti Riegrových sadů, v pěším dosahu Václavského náměstí.

Byt má obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a 1 ložnici, obojí s celoprosklenou stěnou a vstupem na společný balkon, dále koupelnu s vanou, samostatnou toaletu a vstupní chodbu.

Dřevěné podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, pračka, myčka, TV, videotelefon, internet, sklep. V nájmu je zahrnuto parkovací stání v podzemní garáži. Poplatky za společné služby a zálohy na spotřebu energií 6500 Kč mesíčně. K dispozici od července 2020.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  4085
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  58 m²
 • Parkování
  Parkovací stání v podzemní garáži zahrnuto v ceně.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.