Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+1

V historickém jádru města ve Ventúrské ulici na Starém Městě nabízíme k pronájmu třípokojový mezonet ve 3. podlaží domu s výtahem, vhodný k využití i jako kanceláře. Prestižní lokalita nedaleko nábřeží Dunaje, Hviezdoslavova náměstí a historické budovy Slovenského národního divadla. Veškerá občanská vybavenost na dosah ruky, rychlé napojení na všechny druhy MHD nebo na hlavní silniční tahy.

Dispozici přízemí tvoří 1 místnost s recepcí, kuchyňkou a toaletou. Patro se skládá ze vstupní chodby, 2 místností a koupelny s vanou. Možnost pronájmu venkovního parkovacího stání za poplatek. Objekt je chráněn bezpečnostním systémem.

Standardem vybavení jsou dřevěné podlahy, podlahové konvektory a klimatizace v každém pokoji.

Byt se pronajímá zařízený.

Cena pronájmu 1 000 eur + DPH, energie 240 eur + DPH, parkovací stání 163 eur/měsíčně + DPH.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  23 770 Kč / 1 000 €
 • Poplatky za služby
  240 EUR Měsíčně
 • Celková plocha
  97 m²
 • Parkování
  venkovní stání 163 eur/měsíc
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  40825
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.