Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu čtyřpokojový penthouse bez sousedů na střešním podlaží s vysokými stropy a terasami s panoramatickým výhledem na Bratislavu, v moderně zrekonstruovaném historickém domě s výtahem, sklepem a parkovacím stáním v lukrativní čtvrti Slavína.

Dispozici tvoří vstupní hala s vestavnou šatnou, obývací pokoj s kuchyní a jídelní částí, 2 samostatné walk-in šatny, ložnice se vstupem na terasu s výhledem na Kolibu a Vinohrady, hlavní ložnice s výhledem na Slavín, třetí ložnice s výhledem na město, samostatná toaleta s umyvadlem, mramorem obložená koupelna s walk-in sprchovým koutem. Všechny pokoje včetně obývacího mají vstup na terasu, která obklopuje celý byt. k bytu přísluší sklep a parkovací stání za příplatek.

Standardem vybavení jsou dřevěné dubové parkety, podlahové topení, vlastní plynový kotel Viessmann, stropní chlazení, hliníková okna s trojskly, vnější hliníkové elektricky ovládané žaluzie, bezpečnostní vstupní dveře, kuchyňský ostrůvek z mramoru, kuchyňské elektrospotřebiče Siemens, Samsung QLED FRAME TV, luxusní svítidla a designový nábytek.

Lokalita má výbornou strategickou polohu, nachází se v blízkosti Prezidentského paláce a jeho zahrady, Bratislavského hradu a historického centra. Místo patří mezi vůbec nejžádanější v Bratislavě, do centra se dá pěšky dostat během 5 minut. Kousek je to i na příjemnou procházku do lesoparku. Výborná dostupnost kamkoliv v Bratislavě, ať už MHD, nebo autem.

Interiér 102 m2, terasy 82 m2.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  250 EUR Měsíčně
 • Terasa
  82 m²
 • Celková plocha
  102 m²
 • Parkování
  Parkovací stání 200 eur.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  40742
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.