Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 2 + kk

Prostorný, plně vybavený byt s terasou ve 3. patře moderní rezidence s recepcí a restaurací na rozhraní Michle a Vršovic v sousedství zalesněného vrchu Bohdalec nabízí především blízkost sportovního vyžití a rychlý výjezd z Prahy. V pěším dosahu se nachází supermarket, kavárna a sportovní areál Hamr, 5 minut jízdy MHD pak obchodní a zábavní centrum Eden a další služby občanské vybavenosti.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem s přístupem na terasu, ložnice, koupelna se sprchovým koutem, 2 umyvadly a toaletou a vstupní hala s úložným prostorem.

Klimatizace, velkoformátová dlažba, kompletní vybavení včetně nádobí, kuchyňských spotřebičů a lůžkovin, internet, Smart TV, pračka se sušičkou, myčka, trezor, recepce, prádelna, restaurace v přízemí. Poplatky za společné služby, spotřebu energií a internetové připojeni 2000Kč/měs. Garážové stání k dispozici za 1800 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Není k dispozici
 • Podlahová plocha
  61 m²
 • Terasa
  28 m²
 • Celková plocha
  89 m²
 • Parkování
  Garážové stání je k dispozici.
 • PENB
  A
 • Referenční číslo
  40061
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.