Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 1 + kk

Kompletně zařízené studio s výhledem nacházející se v pátém patře rekonstruovaného bytového domu s výtahem na Praze 5, v atraktivní rezidenční lokalitě jen pár kroků od parku Mrázovka a v dochozí vzdálenosti nákupního, zábavního a business centra na Andělu, včetně zastávek MHD a stanice metra.

Byt se skládá z jednoho pokoje s kuchyňským koutem, koupelny se sprchou a toaletou a vstupní haly s vestavěnými skříněmi.

Laminátové, plovoucí podlahy a dlažba, pračka, TV, vestavěné skříně a velký úložný prostor v předsíni. Veškerá občanská vybavenost a dobrá dopravní obslužnost také díky snadnému napojení na Pražský okruh. Záloha na společné domovní služby cca 1466Kč/měs. Elektřina a plyn se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Celková plocha
  37 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  39938
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.