Byt, 1+kk

Kompletně zařízené, nové studio s patrem na spaní ve třetím patře nově zrekonstruované budovy bez výtahu v Praze 8 - Libni. Lokalita se skvělou dopravní dostupností, přímo u domu zastávka tramvaje, metro B Palmovka 4 minuty, metro C Kobylisy jen 6 minut jízdy. V místě veškerá občanská vybavenost.

Studio tvoří obývací pokoj s kuchyňskou linkou, vestavěné patro na spaní, koupelna se sprchovým koutem a WC a vstupní chodba.

Plovoucí podlahy, vinyl a dlažba, v kuchyni indukční varná deska, lednice, mikrovlnná trouba kombinovaná s elektrickou. TV, pračka, elektrický bojler a topení na elektřinu. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu vody 1800 Kč měsíčně. Elektřina se převádí na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  39936
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  26 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.