Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu částečně zařízený byt orientovaný do klidného vnitrobloku, situovaný ve 4. patře zrekonstruovaného secesního domu s výtahem a zachovanými původními prvky. Dům stojí v klidné ulici v bezprostřední blízkosti oblíbeného parku, pár bloků od stanice metra na náměstí Jiřího z Poděbrad s trendy bistry, kavárnami, restauracemi a oblíbenými farmářskými trhy, v lokalitě s výborně dostupnou občanskou vybaveností a velmi rychlou dostupností do centra.

Interiér obývací pokoj, ložnice s en-suite koupelnou, vstupní hala s plně vybavenou kuchyní a vestavěnými skříněmi, oddělená toaleta a komora.

Dřevěné parkety, dlažba, plynový kotel, vestavěné skříně, pračka, myčka. Možnost venkovního parkování nedaleko za cca 2.500 Kč/měs. Záloha na společné domovní služby 1800 Kč měsíčně. Spotřeba energií se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  39731
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  45 m²
 • Parkování
  Možnost pronájmu parkovacího stání poblíž za extra poplatek.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.