Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně nově zrenovovaný byt, situovaný ve 4. patře plně zrekonstruované historické budovy s výtahem. Dům stojí v blízkosti nábřeží Vltavy a zároveň pouhou minutu chůze od stanice metra Anděl, v lokalitě s velmi rychlou dostupností do centra, plnou občanskou vybaveností a bohatou nabídkou služeb v blízkém dosahu, pár minut od komerčně zábavního centra Nový Smíchov, nedaleko autobusového nádraží Na Knížecí a Francouzského lycea.

Byt má obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnici s vestavěnými skříněmi, koupelnu s vanou se sprchovou zástěnou a toaletou, technickou komoru a vstupní chodbu.

Dřevěné parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, centrální vytápění, myčka, indukční varná deska, videotelefon, sklep. Zálohy na společné služby, topení a spotřebu vody: 3000 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  39607
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  56 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.