Byt, 2+1

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu stylový, kompletně zrekonstruovaný nezařízený byt ve 2. patře historického cihlového domu s výtahem (do mezipatra) a společnou zahradou v uzavřeném vnitrobloku na rozhraní Malé Strany a Smíchova. Klidná ulice u Petřínských sadů a Kampy s romantickou Čertovkou, 1 zastávku tramvají od Národního divadla, 5 minut od obchodně-zábavního centra Nový Smíchov a stanice metra Anděl.

Byt nabízí obývací pokoj, plně vybavenou kuchyni, 1 ložnici přístupnou z obývacího pokoje, koupelnu s vanou (se skleněnou sprchovou zástěnou), samostatnou toaletu, technickou místnost a předsíň.

Na podlahách parkety a dlažba, velká dřevěná špaletová okna, myčka, pračka, odhlučněná stěna v ložnici, šatní skříně, internet UPC (zahrnuto v nájmu), zabezpečovací zařízení. Vytápění plynovým kondenzačním kotlem, na topení v obývacím pokoji termostat s možností ovládání přes mobilní telefon. Poplatky za společné služby 1800 Kč/měsíčně (pro 2 osoby), elektřina a plyn se převádí na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  39566
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  79 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.