Byt, 4+kk

Byt ve vysokém standardu provedení, se 3 koupelnami a 2 terasami, odkud je Praha jako na dlani, se nachází v 17. patře jedinečné výškové budovy V Tower určené pro náročnou klientelu. Nonstop recepce se službami concierge, ostraha, fitness centrum, vnitřní bazén, wellness zóna s vířivkou, parní a finskou saunu, golfový simulátor, rychlonabíjecí stanice pro elektromobily, konferenční místnost, dětská herna a kinosál. Vysoce technologicky vyspělá stavba je v současnosti nejvyšší budova ČR a stojí v sousedství obchodně administrativní zóny Prahy 4, nedaleko Central parku a parku Kavčí hory.

Nezařízený byt obepínají 2 terasy s přístupem ze všech hlavních místností. Interiér tvoří velký obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, 3 ložnice se 3 koupelnami, hlavní ložnice se šatnou, toaleta zvlášť, vstupní hala a technická místnost.

Velkoplošná francouzská okna s izolačními trojskly a panoramatickým výhledem na Prahu včetně Hradčan, Petřína a dalších dominant, na podlahách parkety, dlažba, kuchyňské spotřebiče Siemens (trouba, myčka, indukční varná deska), rekuperační systém, bezpečnostní a protipožární vstupní dveře. 2 garážová stání. Záloha na společné domovní služby, vodu a výtapění 24000 Kč měsíčně. Elektřina s hradí zvlášt'.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  39407
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  207 m²
 • Terasa
  39 m²
 • Celková plocha
  246 m²
 • Parkování
  2 garážová stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.