Byt, 4+kk

Částečně zařízený rodinný byt s balkonem, terasou a krásným výhledem do bohaté zeleně, situovaný ve 2. patře moderního bytového domu s výtahem a podzemním parkováním. Rezidenční komplex se nachází v klidné lokalitě v sousedství přírodního památky Vidoule, lesoparku Cibulka i Prokopského údolí, v bezprostřední blízkosti Fakulty sociálních studií UK, v rychlém dosahu Německé a Japonské školy nebo waldorfské školy, 5 minut chůze od stanice metra Jinonice, v místě s kvalitní občanskou vybaveností a rychlým napojením na dálnici D5, nedaleko nákupního centra Galerie Butovice a Waltrovky.

Dispozici tvoří prostorný obývací pokoj s kuchyní a slunnou jihozápadně orientovanou terasou s výhledem do zeleně a na staré Jinonice, částečně oddělený pracovní kout, hlavní ložnice, 2. ložnice s balkonem, 3. ložnice, vstupní chodba, toaleta s umyvadlem, koupelna (2 umyvadla, sprchový kout, vana, toaleta), prostorná úklidová místnost.

Dřevěné podlahy, dlažba, pračka, sušička, indukční varná deska, myčka, garážové stání pro 1 velké auto a motorku/skútr nebo 2 malá auta, sklep, plynový kotel. Záloha na společné domovní služby 1.300 Kč/měs., elektřina a plyn se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  39383
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  141 m²
 • Balkón
  13 m²
 • Celková plocha
  153 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.