Byt, 4+1

Nabízíme k pronájmu byt se zimní zahradou, možností parkování a užívání společné zahrady, situovaný v 1. patře renovované vily v klidné rezidenční čtvrti se spoustou zeleně v Praze Modřanech. Dům stojí pár kroků od zastávky tramvají a autobusů, v lokalitě s výbornou dostupností do centra a širokou občanskou vybaveností a sportovním zázemím v blízkém dosahu, v dobré dostupnosti do English International School of Prague. Nedaleko se nachází také cyklostezka a oblíbená Modřanská rokle.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj, plně vybavená samostatná kuchyň s přístupem do zimní zahrady a 3 ložnice. Byt má dále koupelnu s rohovou vanou, samostatnou toaletu, úložnou komoru a vstupní halu.

Parkety, laminátová podlaha, dlažba, centrální plynové topení, myčka, indukční varná deska, sklep, společná zahrada. Bez výtahu. V ceně je zahrnuto 1 parkovací stání na pozemku. Záloha na společné služby a spotřebu energií: 5.500 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  39030
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  135 m²
 • Parkování
  Parkování na pozemku.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.