Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu částečně zařízený, plně klimatizovaný byt s 13 m2 lodžií a 2 koupelnami v 6. patře moderní budovy v novém multifunkčním projektu Praga Rezidence s parkováním a privátní zahradou, který vznikl na místě bývalé autoopravny Praga. Dům se nachází v dynamické čtvrti Karlín na úpatí parku Vrch Vítkov, v oblasti s plnou občanskou vybaveností a velmi rychlou dostupností do centra, pár kroků od zastávky tramvaje a stanice metra Křižíkova. V okolí se spoustou upravené zeleně se nachází množství kvalitních restaurací, trendy bister, kaváren a kulturních zařízení, v sousedství budovy stojí multifunkční komplex Forum Karlín.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a přístupem do lodžie, hlavní ložnice s vybavenou šatnou a en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta), vybavená šatna s přístupem do dalších dvou ložnic, samostatná koupelna (vana, bidet, toaleta), technická komora, toaleta pro hosty a vstupní hala.

Vybavení a provedení ve vysoké kvalitě, klimatizace, dřevěné podlahy, dlažba, velké množství vestavěných skříní a úložných prostor, bezpečnostní vstupní dveře, krb na biolíh, centrální podlahové vytápění, spotřebiče Miele, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, nádobí, videotelefon, sklep, výtah. V ceně jsou zahrnuta 2 garážová stání. V garáži je zásuvka pro dobíjení elektroauta. K dispozici od července 2024, po dohodě možno dříve.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38819
 • Měsíční nájemné
  Rezervováno
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby, vytápění, vodu a údržbu garáže, vč. zálohy na elektřinu 8.000 Kč/měs.
 • Podlahová plocha *
  156 m²
 • Lodžie
  13 m²
 • Celková plocha
  169 m²
 • Parkování
  2 garážová stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.