Byt, 2+1

Nabízíme k pronájmu zařízený byt, situovaný ve 2. patře udržované zrekonstruované budovy s výtahem v nejžádanější části Královských Vinohrad. Dům stojí ve vyhledávané rezidenční lokalitě v blízkosti Havlíčkových sadů, v oblasti s velmi rychlou dostupností do centra, pár minut chůze od stanice metra Náměstí Míru s plnou občanskou vybaveností, kvalitními restauracemi, bistry a kavárnami v bezprostředním okolí.

Byt má obývací pokoj a plně vybavenou kuchyň s jídelnou s výhledy do klidné ulice, 1 ložnici orientovanou do dvora, en-suite koupelnu se sprchovým koutem, samostatnou toaletu a vstupní chodbu.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, velká okna, parkety, laminátová podlaha, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba. Záloha na společné služby a vodu: 800 Kč na osobu. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38590
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  55 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.