Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu zařízený byt v 1. patře novostavby z r. 2005 s výtahem v klidné rezidenční zástavbě se spoustou zeleně v okolí, v pěším dosahu stanic metra Hůrka a Lužiny. Budova stojí v sousedství Centrálního parku, poblíž dvou velkých rybníků a chráněné krajinné oblasti Prokopského údolí. Lokalita s dobrou dostupností do Německé a Japonské školy, v blízkosti několika kancelářských komplexů.

Byt má obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelnou, 1 ložnici, koupelnu s vanou, samostatnou toaletu a vstupní chodbu s úložnými prostory.

Laminátové podlahy, dlažba, centrální vytápění, pračka, myčka, mikrovlnná trouba. Záloha na společné služby, topení a spotřebu vody: 2300 Kč měsíčně pro 1 osobu. Elektřina se platí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38227
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  54 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.