Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně nově zrekonstruovaný a vybavený byt v 7. patře dobře udržovaného renovovaného bytového domu s výtahem ve spodní části Vinohradské třídy nedaleko budovy Českého rozhlasu. Budova stojí ve vyhledávané rezidenční čtvrti jen pár kroků od Riegrových sadů a Václavského náměstí s přístupem k bohaté občanské vybavenosti a všem třem trasám pražského metra.

Byt má klimatizovaný obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybaveným kuchyňským koutem, ložnici s vestavěnými úložnými prostory, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou a otevřenou vstupní chodbu s vestavěnými skříněmi.

Velká okna, parkety, dlažba, bezpečnostní dveře, centrální vytápění, pračka, myčka, vysavač, TV, UPC připojení (internet), sklep, společný balkon na patře domu. Záloha na společné domovní služby, vodu a vytápění: 3000 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37907
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  38 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.