Byt, 2+kk

Nový byt v projektu Waltrovka. Nabízíme k pronájmu byt s lodžií a výhledy do okolní zeleně, situovaný ve 2. patře moderního bytového domu v multifunkčním projektu s podzemním parkováním a širokou nabídkou restaurací, obchodů a služeb. Projekt, který v r. 2018 získal ocenění Realitní projekt roku, se nachází v klidné části Prahy 5, v lokalitě s rychlým spojením do centra, pár minut chůze od stanice metra Jinonice, v blízkém dosahu komerčního centra Anděl, Francouzské a Německé mezinárodní školy, sportovních zařízení vč. golfového hřiště a parků Vidoule a Prokopské údolí.

Interiér bytu tvoří 1 ložnice s vestavěnými skříněmi, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem a přístupem do lodžie s výhledem do zelené stráně, koupelna s vanou, samostatná toaleta a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi.

Laminátové podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné úložné prostory, elektricky ovládané předokenní žaluzie, centrální topení, pračka, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, sklep, kočárkárna, vstupy na čip. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. Záloha na společné služby a spotřebu energií ve výši 4000 Kč měsíčně se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37727
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  57 m²
 • Lodžie
  6 m²
 • Celková plocha
  63 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.