Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu částečně zařízený rekonstruovaný byt ve 3. patře klasického bytového domu s výtahem pár minut chůze od parku Stromovka v Praze 7 Holešovicích. Budova stojí v lokalitě s velmi rychlou dostupností do centra, dva bloky od zastávky tramvají, v pěším dosahu stanice metra Vltavská a Letenského parku. Plná občanská vybavenost je dostupná v blízkém okolí, v pěším dosahu je OC Stromovka a četné možnosti kulturního vyžití - budova Národní galerie a oblíbené kino Bio OKO.

Byt má prostornou vstupní halu, obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní, 2 ložnice, koupelnu se sprchovým koutem, samostatnou toaletu, vybavenou šatnu a 2 komory.

Laminátové podlahy, velká okna, plynový kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, lednice amerického typu, sklep. Záloha na společné služby a spotřebu vody: 1000 Kč měsíčně pro 1 osobu. Plyn a elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37477
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  109 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.