Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu nový nadstandardní nezařízený byt se 2 balkony a výhledy do okolní zeleně ve 2. patře nově postaveného projektu Rezidence Vitality s 24/7 recepcí, ostrahou, parkováním a nadstandardními službami vč. zdravotního programu. Rezidence se nachází v atraktivní rezidenční čtvrti Hřebenky, v blízkosti Francouzského lycea, Kinského zahrady, Petřínských sadů a nákupního a zábavního centra Nový Smíchov. Klidná lokalita s rychlou dostupností do centra, autobusovou zastávkou pár kroků od budovy a přímým spojením na letiště, nedaleko Strahovského tunelu.

Interiér tvoří velký obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem a balkonem, 1 ložnice s balkonem, en-suite koupelna s vanou a toaletou a otevřená vstupní chodba s vestavěnými skříněmi.

Větrání, dřevěné podlahy a okna, velkoformátová dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, francouzská okna, centrální podlahové vytápění, myčka, videotelefon, kabelové TV připojení, vysokorychlostní internet. Možnost pronájmu garážového stání v budově za 2000 Kč měsíčně. Záloha na společné služby, recepci, ostrahu, vodu a vytápění: 5100 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36849
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  75 m²
 • Balkón
  10 m²
 • Celková plocha
  85 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.