Byt, 1+kk

Byt přímo pod Petřínskými sady. Nabízíme k pronájmu plně zrekonstruovanou, plně zařízenou klimatizovanou garsoniéru s výhledem do zeleně parku, situovanou ve 4. patře renovovaného bytového domu s výtahem v tiché slepé uličce na úpatí Petřínských sadů. Budova se nachází ve vyhledávané lokalitě na Malé Straně, v místě s plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu a velmi rychlou dostupností do centra, v pěším dosahu Pražského hradu, nábřeží Vltavy, ostrova Kampa i Starého Města.

Byt má ložnici s plně vybavenou kuchyní a šatnou / úložnou komorou, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodbu.

Klimatizace, zachované původní prvky, parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, velká okna, myčka, nádobí, TV, centrální vypínač, balkony v mezipatrech domu. Poplatky za domovní služby a energie 3.600 Kč/os./měs. Každá další osoba 500 Kč/měs.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36675
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  27 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.