Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 2 + kk

Nabízíme k pronájmu nový byt s 11 m2 terasou a výhledy do okolní zeleně, situovaný v 1. patře novostavby, která je součástí rezidenčního projektu Malý háj, v klidné rezidenční čtvrti v Praze 10, Dolní Měcholupy. Budova se nachází pár kroků od nového parku, v lokalitě s dobrou občanskou vybaveností v okolí a rychlým spojením na Pražský okruh a do centra. Výborná je dostupnost na dálnice na Mladou Boleslav, Liberec a Hradec Králové, cesta autobusem k nejbližší stanici metra Depo Hostivař trvá 5 minut. V blízkém okolí se nachází cyklostezka, bežecká stezka, Golf Hostivař a nákupní centra Europark a Fashion Arena.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, jídelním prostorem a přístupem na terasu, 1 ložnice s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory, koupelna (vana se sprchovou zástěnou, toaleta), vybavená šatna a vstupní chodba.

Vinylové podlahy, dlažba, žaluzie, centrální vytápění, myčka, vstup do budovy na čip, výtah. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání v domě. Záloha na společné služby a spotřebu energií se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Není k dispozici
 • Podlahová plocha
  54 m²
 • Terasa
  11 m²
 • Celková plocha
  65 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  36618
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.