Byt, 2+kk

Nabízíme zrekonstruovaný nezařízený podkrovní byt v 5. patře kompletně zrenovovaného bytového domu s výtahem. Byt se nachází v klidné ulici na pomezí Vinohrad a Vršovic, v lokalitě s rychlou dostupností do centra (tramvaje a autobusy ke stanici metra Náměstí Míru), s dobrou občanskou vybaveností v okolí, v blízkém dosahu Heroldových a Havlíčkových sadů.

Interiér tvoří 1 ložnice, obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba. Byt má vstupní halu s vestavěnými úložnými prostory společnou s vedlejším bytem.

Klimatizace, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, plynové topení, pračka, myčka, satelitní příjem Astra a Hotbird. Fixní platby za společné domovní služby a spotřebu energií 2500Kč/měs.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36389
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  56 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  E
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.