Byt, 3+kk

Jedinečný zařízený loftový byt se zachovanými industriálními prvky v 1. patře budovy s výtahem a 24hodinovou ostrahou v komplexu Holešovický pivovar. Nachází se v rychle rostoucí oblasti Prahy 7, v dosahu Vltavy a dobrého dopravního spojení (2 minuty na tramvaje, 5 minut na metro).

Zajímavý interiér nabízí ve spodní úrovni obývací pokoj s 5metrovým stropem a obrovskými okny, plně vybavený kuchyňský kout s barovým pultem z luxferů, ložnic pro hosty s pracovnou, koupelnu se sprchou, toaletu a 2 komory. Na galerii je hlavní ložnice s en-suite koupelnou (sprcha, vana, toaleta), šatnou a prádelnou.

Telefon, internet, kabelové a satelitní TV připojení, pračka, sušička, dřevěné podlahy, bezpečnostní dveře, stmívače, železné trámy, litinový sloup, obnažené cihly. Kamerový systém, možnost pronájmu sklepa 7 m2 za 1.000 Kč/měs. Poplatky za domovní služby 4.000 Kč/měs. Zálohy na spotřebu energií 3.000 Kč/měs. K dispozici od prosince 2020.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  3622
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  136 m²
 • Parkování
  Možnost parkovacího stání v podzemní garáži za 2,500 Kč/měs.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.