Byt, 1+kk

Renovovaná zařízená půdní garsoniéra ve 3. patře kompletně zrekonstruovaného rohového řadového bytového domu z r. 1918 s výtahem a společnou zahradou ve vnitrobloku. Budova stojí v klidné ulici v rezidenční zástavbě v Praze 6 se spoustou zeleně v okolí, pouhých 5 minut chůze od stanice metra Dejvická s veškerou občanskou vybaveností v blízkém dosahu a rychlou dostupností do centra, na Pražský hrad a na letiště.

Byt tvoří obytný prostor s plně vybavenou kuchyní a ložnicovou zónou, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní hala s úložnými prostory.

Dřevěné podlahy, centrální vytápění, žaluzie, mikrovlnná trouba, nádobí, TV, kabelové TV připojení, WiFi vysokorychlostní internet (není v ceně). Možnost využití společné zahrady. Poplatky za společné domovní služby 2.000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášt' a bude převedena na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36062
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  43 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.