Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný a plně zařízený byt v 1. patře plně zrekonstruovaného bytového domu s výtahem. Budova se nachází v Praze na Smíchově pár kroků od nábřeží Vltavy a v pěším dosahu zahrady Kinských, jednu krátkou zastávku tramvají od stanice metra Anděl a obchodně zábavního centra Nový Smíchov. V blízkém okolí je dostupná plná občanská vybavenost a veškeré služby, nedaleko se nachází také autobusové nádraží Na Knížecí a Francouzské lyceum.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, hlavní ložnice s vestavěnými skříněmi a en-suite koupelnou se sprchovým koutem, druhá ložnice s vestavěnými skříněmi, samostatná koupelna s vanou se sprchovou zástěnou a toaletou, dále samostatná toaleta pro hosty a vstupní hala s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory. Obě ložnice jsou orientovány do zeleně v klidném vnitrobloku.

Vysoké stropy, velká okna, kvalitní dřevěné podlahy (ořech), dlažba, teakový nábytek, bezpečnostní vstupní dveře, trojskla v oknech, vestavěné úložné prostory, plynový kotel, pračka, myčka, TV. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35210
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a vodu: 900 Kč měsíčně pro 1 osobu. Elektřina a plyn budou převedeny na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  87 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.