Byt, 1+1

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovanou zařízenou garsoniéru s výhledem na Pinkasovu synagogu a Starý židovský hřbitov, situovanou v 1. patře renovovaného historického domu, který prošel kompletní nákladnou rekonstrukcí s důrazem na zachování původních architektonických detailů. Dům stojí v prestižní historické lokalitě v těsné blízkosti Pařížské ulice, Staroměstského náměstí, nábřeží Vltavy a stanice metra Staroměstská.

Interiér tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem, vyklápěcí postelí, vestavěným patrem na spaní a krásným výhledem, plně vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory.

Vysoké stropy, velká okna, parkety, dlažba, vestavěné úložné prostory, elektrické vytápění, indukční varná deska, TV. Poplatky za společné služby a spotřebu vody: cca 1300 Kč měsíčně. Spotřeba energií se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34267
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  37 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.