Byt, 2+kk

Slunný byt s krásným nerušeným výhledem na Staré Město, Malou Stranu, Pražský hrad a Petřín. Nabízíme k pronájmu kvalitní zařízený byt s balkonem, situovaný ve 3. patře moderního rezidenčního komplexu Rezidence Riegrovy sady ve výhodné lokalitě v rychlém dosahu centra a plné občanské vybavenosti. Projekt je situován přímo u parku, v pěším dosahu je Václavské náměstí a stanice metra Muzeum. V areálu je k dispozici 24/7 recepce, ostraha, správcovská služba a podzemní parkování.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, jídelním pultem a balkonem, 1 ložnice s vestavěnými skříněmi, koupelna s vanou se sprchovou zástěnou, samostatná toaleta a velká vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Dřevěné podlahy, dlažba, velkoplošná okna, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, žaluzie, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, základní nádobí, TV, videotelefon, WiFi, satelitní příjem, zahradní nábytek, sklep, výtah. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. Záloha na poplatky za společné služby a vodu: 2000 Kč měsíčně. Záloha na plyn, elektřinu a internet: 3000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34227
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  70 m²
 • Balkón
  6 m²
 • Celková plocha
  76 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.