Byt, 2+kk

Nabízíme na pronájem zařízený byt v 1. patře bytového domu s výtahem v oblíbené rezidenční čtvrti na Vinohradech nedaleko Bezručových a Havlíčkových sadů. Vyhledávaná lokalita s plnou občanskou vybaveností a veškerými službami v blízkém okolí, v pěším dosahu nebo jednu krátkou zastávku tramvají od stanice metra Náměstí Míru.

Byt má obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelnou, 1 ložnici orientovanou do klidného vnitrobloku s upravenou zelení, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní hala.

Velká okna, laminátové podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, elektrické vytápění, zabudované osvětlení, pračka, myčka, mikrovlnná trouba. Poplatky za společné služby 2070 Kč měsíčně pro 2 osoby.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34116
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  48 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.