Byt, 2+kk

Nabízíme kompletně zařízený, nadstandardní byt s balkonem o 15 m2 s krádným výhledem, situovaný ve 3. patře moderního rezidenčního komplexu s 24/7 recepcí, ostrahou a podzemním parkováním v oblíbené pražské čtvrti Vinohrady. Klidná rezidenční lokalita se spoustou zeleně a plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu, pár minut chůze od nákupního centra Atrium Flora a stanice metra Flora. Před budovou se nachází zastávka tramvaje.

Vzdušný interiér tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem, plně vybavenou kuchyní a balkonem, 1 ložnice s velkou vybavenou šatnou a en-suite koupelnou (masážní sprchový kout, masážní vana, toaleta), samostatná toaleta s technickým zázemím a vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Kvalitní vybavení a zařízení, klimatizace, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, venkovní rolety, centrální vytápění, spotřebiče Miele, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, vinotéka, nádobí, centrální vysavač, zahradní nábytek, TV, videotelefon. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. Poplatky za společné služby a spotřebu energií se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33667
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  105 m²
 • Balkón
  15 m²
 • Celková plocha
  120 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.