Byt, 2+kk

Kompletně zrekonstruovaný byt ve 2. patře bytového domu s výtahem a společným dvorem v atraktivní rezidenční lokalitě Hřebenky, v blízkosti Francouzského lycea, parku Sacré Coeur, zahrady Kinských, Petřína a nákupního a zábavního centra Nový Smíchov / Anděl. Lokalita s rychlou dostupností do centra, pravidelnými autobusovými spoji a přímým spojením na letiště.

Byt tvoří obývací pokoj s vestavěným patrem na spaní a vestavěnými úložnými prostory, plně vybavený kuchyňský kout s jídelním pultem, malá ložnice / pracovna, koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou, technická / úložná komora a vstupní hala.

Úložné prostory, 3D plovoucí podlaha, velkoplošná dlažba, vysoké stropy, plynový kotel, myčka, televize, VDSL internet, sklep, společný vnitroblok s možností grilování. Poplatky za společné služby a spotřebu energií: 2900 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33519
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  51 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.