Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu klimatizovaný byt se 2 ložnicemi a terasou s výhledem na Bratislavský hrad a katedrálu sv. Martina, situovaný v 5., 6. a 7. podlaží nové nástavby na zrekonstruovaný Palác Motešických, jehož výstavba sahá až do roku 1590. Prestižní lokalita na ulici Gorkého a Laurinská přímo v centru Starého Města a v blízkosti nábřeží Dunaje, Hviezdoslavova náměstí a historické budovy Slovenského národního divadla s veškerou občanskou vybaveností na dosah ruky stejně jako zastávek MHD či napojení na hlavní silniční tahy.

V 1. úrovni bytu se nachází vstupní chodba se samostatnou toaletou s umyvadlem, technická místnost s kotlem Buderus, který zajišťuje podlahové vytápění celého bytu, dále je zde prostorný obývací pokoj s krbem, kuchyní a několika vstupy na terasu. Terasa poskytuje idylický výhled na uličky Starého Města a dominanty Bratislavy. Ve 2. úrovni je ložnice, koupelna (sprchový kout, toaleta a prostor pro solitérní vanu či bidet) a 2. samostatná ložnice s en-suite koupelnou (sprchový kout, solitérní vana a toaleta). 3. podlaží tvoří terasa (se sprchou), odkud je ničím nerušený panoramatický výhled na celou Bratislavu a její nejvýznamnější památky včetně Bratislavského hradu, Slavína a Koliby.

Do standardu vybavení bytu patří laminátové podlahy, dřevěná a hliníková okna s vnějšími elektricky ovládanými žaluziemi, klimatizace, serverovna, videotelefon a vlastní termostat podlahového vytápění v každé místnosti. Budova má vlastní 24/7 recepci a příjemný vnitroblok s relaxační zahradou plnou zeleně. Vstup do domu je na elektronický kartový systém, který spolu s recepcí, kamerovým systémem a ostrahou zajišťuje svým obyvatelům dokonalé bezpečí. K bytu je možné pronajmout parkovací místo v suterénu domu za 200 eur bez DPH. Měsíční nájem 3 000 eur + 360 eur za energie a služby.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  400 EUR Měsíčně
 • Terasa
  89 m²
 • Celková plocha
  193 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  33119
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.