Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu nový, jižně orientovaný byt s krytým venkovním bazénem, 2 koupelnami, terasou a zahradou v přízemí nadčasového pasivního viladomu v klidné jednosměrné ulici lemované stromy v prémiové lokalitě na Hřebenkách. Projekt se saunou, relaxační zónou, působivými vstupními prostory a podzemním parkováním je zasazen do vilové zástavby z 1. pol. 20. století na úpatí Strahova a nabízí klidné bydlení a vysokou míru soukromí. Lokalita nabízí rychlou dostupnost do centra a k plné občanské vybavenosti, a také blízkost parků Klamovka a Ladronka. Pár minut od budovy se nachází zastávky autobusu a tramvají s rychlým spojením ke komerčně-zábavnímu centru Nový Smíchov a stanici metra Anděl. V dobré dostupnosti jsou také Francouzská, Německá a Japonská škola a mezinárodní školy v Praze 6.

Interiér bytu tvoří prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelnou, hlavní ložnice s vlastní koupelnou (sprchový kout, toaleta), další 2 ložnice, samostatná koupelna (vana, toaleta), technická místnost, šatna a vstupní hala. Všechny hlavní místnosti mají vstup na terasu / zahradu s bazénem.

Klimatizace, inteligentní ovládání domácnosti, třívrstvé dubové podlahy, velkoformátová bezespárová dlažba, vestavěné skříně, dřevěná okna s izolačními trojskly, elektricky ovládané předokenní hliníkové rolety, bezfalcové interiérové dveře, bezpečnostní vstupní dveře, značkové zařizovací předměty, centrální větrání s rekuperací tepla, vytápění pasivními konvektory pod okny, vyhřívané podlahy v koupelnách, videotelefon, automatická závlaha, vstup do budovy na čip, sklep, velký zahradní domek, společná sauna, privátní vinotéka (27m2), výtah, kočárkárna. V ceně jsou zahrnuta 2 parkovací stání v podzemní garáži. Měsíční poplatky za společné služby a spotřebu energií 15000 Kč. Elektřina se hradí zvlášť. K dispozici od 15.9.2019. Nájemce musí být plátce DPH.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33065
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  110 m²
 • Terasa
  56 m²
 • Celková plocha
  166 m²
 • Zahrada
  367 m²
 • Parkování
  2 garážová stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.