Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 3 + kk

Moderní zařízený byt s balkonem ve zvýšeném přízemí rezidenčního projektu Slunečný vršek s kamerovým systémem, dětskými hřišti, sportovními hřišti a podzemním parkováním. Projekt leží v blízkosti místního lesoparku, v pěším dosahu základní občanské vybavenosti, obchodů, fitness centra a plaveckého bazénu, nedaleko vodní nádrže Hostivař.

Byt má obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 2 ložnice - jednu s přístupem na balkon, dále koupelnu se sprchovým koutem a toaletou a vstupní halu s úložnou komorou.

Výhledy do zeleně, laminátové podlahy, dlažba, uzamykatelná okna, centrální vytápění, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV, kolárna / kočárkárna v budově. Měsíční zálohy na společné služby, vodu a vytápění: 3000 Kč. Elektřina se platí zvlášť. K dispozici od 20.7.2019.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha
  60 m²
 • Balkón
  5 m²
 • Celková plocha
  65 m²
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  32853
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.