Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu zařízený byt ve 4. patře rezidenčního komplexu Avenium s 24/7 recepcí, ostrahou a uzavřeným vnitroblokem s dětským hřištěm. Rezidence stojí v centrální části Holešovic s veškerou občanskou vybaveností v blízkém dosahu, s tramvajovými spoji ke stanicím metra Vltavská, Nádraží Holešovice (trasa C) nebo Palmovka (trasa B). Lokalita s výbornou dostupností do centra, v blízkosti se nachází Squash Holešovice, golfové hřiště (driving range) Rohanský ostrov, Galerie moderního umění DOX, známá Pražská tržnice a mnoho divadel a hudebních klubů – SaSaZu, La Fabrika, Rock Opera, Jatka 78.

Byt s výhledem do klidného vnitrobloku nabízí obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 1 ložnici, koupelnu s vanou, samostatnou toaletu, velkou šatnu a vstupní chodbu.

Laminátové podlahy, dlažba, francouzská okna, bezpečnostní vstupní dveře, pračka, myčka, videotelefon, UPC internet (v ceně). K dispozici je 1 garážové stání (v ceně). Poplatky za společné služby, vodu a vytápění: 5200 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32758
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  80 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.