Byt, 1+1

Prakticky zařízená garsoniéra s nádherným výhledem v moderním projektu III Věže s vlastním fitness, recepcí a střešní zahradou. Okolí nabízí vše potřebné pro aktivní život – relax, nákupy, zábavu i sportovní či kulturní vyžití. V pěší blízkosti se nachází nákupní centrum Vivo (Polus City Center), koupaliště, sportovní hala Pasienky, fotbalový stadion, jezero Kuchajda i Štrkovec a centrum NTC.

Byt tvoří velká obytná místnost s kuchyní vybavenou všemi spotřebiči (varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, chladnička), dále vstupní chodba a koupelna s vanou, pračkou a toaletou. Vestavěná skříň v chodbě poskytuje dostatek úložného prostoru.

Byt je prosvětlený, nachází se v 18. patře z 24 s třemi rychlovýtahy. Standard bytu tvoří hliníková okna a bezpečnostní protipožární dveře. Pro zvýšenou bezpečnost má každá z věží vlastní recepci s 24hodinovou ostrahou, která monitoruje vstup i společné prostory. V 5. podlaží má každá věž vlastní fitness, meeting room a společenskou místnost přímo spojenou se střešní zahradou určenou výlučně pro rezidenty. V přízemí obytného komplexu III Věže je mimo jiné pizzerie, steak house, potraviny, bankomat a jiné. Parkování je možné v podzemí a ve 3 nadzemních podlažích.

Interiér 40 m2.

Měsíční nájemné 450 eur + 150 eur energie a služby.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32490
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  150 EUR Měsíčně
 • Podlahová plocha *
  40 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.