Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně zařízený podkrovní mezonetový byt s galerií ve 3. patře moderního rezidenčního komplexu Korunní Dvůr v oblíbené pražské čtvrti Vinohrady. V areálu se nachází 24/7 recepce a bezpečnostní služba, podzemní garáž, fitness centrum, centrální dvůr s parkovou úpravou, dětské hřiště a kavárna. Rezidence stojí v klidné lokalitě s velmi rychlým spojením do centra, pouhých pár minut chůze od nákupního centra a stanice metra Flora.

Ve spodním patře bytu se nachází obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelnou, samostatná toaleta a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi. V horním patře jsou 2 samostatné ložnice s vestavěnými úložnými prostory, koupelna (vana se sprchovou zástěnou, bidet, toaleta) a velká galerie vhodná např. pro pracovnu.

Klimatizace, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, pračka, sušička, myčka, základní nádobí, videotelefon, sklep, vstupy na čip. K dispozici jsou 2 garážová stání v objektu. Zálohy na poplatky za společné domovní služby, vodu, topení a údržbu garáží: 8500 Kč měsíčně. Spotřeba elektřiny se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32469
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  140 m²
 • Parkování
  2 garážová stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.