Byt, 2+kk

Plně zrekonstruovaný, plně zařízený byt ve zvýšeném přízemí kompletně zrenovované historické budovy z r. 1907 v sousedství kláštera Emauzy. Dům se nachází v klidné ulici jen pár kroků od vltavského nábřeží a stanice metra na Palackého náměstí (Karlovo náměstí), nedaleko oblíbené Náplavky, v pěším dosahu vyšehradských zahrad a četných kaváren, restaurací a bister.

Byt má obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, 1 ložnici, koupelnu s vanou a toaletou, úložnou komoru a vstupní chodbu. Byt je orientován do klidné ulice.

Plovoucí dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, mříže na oknech, rozkládací sedačka, pračka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, kávovar Nespresso, nádobí, žehlička a žehlicí prkno, TV, videotelefon, WiFi. Poplatky za společné služby, vodu a vytápění cca 2000 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť (převod na nájemce). K dispozici od listopadu 2019.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31779
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  45 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.