Byt, 3+kk

Nový byt s velkou, západně orientovanou terasou ve 2. patře nově postavené nízkoenergetické ekologické novostavby s výtahem a podzemním parkováním v rezidenčním komplexu Botanica. Bytový dům se nachází na hranici přírodního parku Vidoule, nedaleko Prokopského a Dalejského údolí, v pěším dosahu stanice metra Nové Butovice, v těsné blízkosti Německé školy a v dobré dostupnosti do Japonské školy a na letiště. Klidná přírodní lokalita s veškerou občanskou vybaveností v blízkém dosahu.

Byt má 2 samostatné ložnice - jedna má přístup na terasu, dále obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a vstupem na terasu, prostorná vybavená šatna, koupelna s vanou, samostatná toaleta a vstupní hala.

Výhledy do rezidenčního okolí se spoustou zeleně, dřevěné plovoucí podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné skříně v jedné z ložnic, centrální topení, elektricky ovládané předokenní žaluzie, myčka, mikrovlnná trouba, kabelové připojení UPC, sklep. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání, možnost pronájmu 2. stání za 1500 Kč měsíčně. Záloha na společné služby, vodu a vytápění 2400 Kč měsíčně. Záloha na spotřebu elektřiny se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31733
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  95 m²
 • Terasa
  36 m²
 • Celková plocha
  131 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.