Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný, částečně zařízený byt ve zvýšeném přízemí udržovaného renovovaného činžovního domu v klidné ulici v rezidenční čtvrti se spoustou zeleně v Praze 10 Strašnicích. Lokalita s plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu a výbornou dopravní dostupností do centra, minutu chůze od zastávky autobusu, 5 minut chůze od stanice metra Skalka, minutu chůze od místního Tesca, 5 minut jízdy na Jižní spojku.

Byt má obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelnou, 2 ložnice, prostornou vybavenou šatnu, koupelnu s velkým sprchovým koutem, samostatnou toaletu a vstupní chodbu.

Výhledy do zeleně, laminátové podlahy, dlažba, dřevěné dveře, vestavěné skříně v chodbě a jedné ložnici, centrální vytápění, žaluzie, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, připojení UPC, sklep. Byt je k pronájmu nabízen nezařízený

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31713
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Zálohy na poplatky za domovní služby, vodu a vytápění 4.400 Kč/měs. Elektřina - převod na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  85 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.