Byt, 4+kk

Nový luxusní byt v luxusní budově pro nejnáročnější klientelu. Nabízíme k pronájmu byt se 2 koupelnami a 2 terasami kolem celého obvodu, s otevřenými výhledy do dalekého okolí, v 9. patře jedinečné výškové budovy V Tower, která je v současnosti se svými 104 metry a 30 patry nejvyšší rezidenční budovou v ČR. Dům stojí na Pankrácké pláni v sousedství obchodně administrativní zóny Prahy 4, nedaleko Central parku a parku Kavčí hory, v rychlém dosahu mezinárodních škol. Budova nabízí mimo jiné 24/7 recepci se službami concierge, ostrahu, fitness centrum, vnitřní bazén, wellness zónu s vířivkou, parní a finskou saunu, golfový simulátor, rychlonabíjecí stanici pro elektromobily, konferenční místnost, dětskou hernu a kinosál. Vysoce kvalitní stavba se pyšní nadčasovým technologickým vybavením a využívá obnovitelné zdroje energie, zdravotně nezávadné materiály, šetrné chlazení, vytápění a větrání ad.

Byt obepínají 2 terasy s přístupem ze všech hl. místností. Interiér tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem, plně vybavenou kuchyní a výhledem do Central parku, 2 ložnice - jednu je možno lehce rozdělit na dvě se samostatnými vstupy, dále 2 koupelny obložené cararským mramorem (vana, bidet, toaleta / sprchový kout, bidet, toaleta), 2 vybavené šatny, technická místnost s toaletou pro hosty a vstupní chodba.

Francouzská okna od podlahy ke stropu kolem celého bytu, přírodní materiály, vestavěné skříně a úložné prostory, kvalitní dřevěné podlahy, koberce, bezpečnostní vstupní dveře, inteligentní ovládání domácnosti, centrální vypínač, el. ovládané vnitřní rolety, podlahové vytápění, sanita Villeroy & Boch a Hansgrohe, pračka, sušička, indukční varná deska, myčka, mikrovlnná trouba, nahřívač talířů, videotelefon, bezbariérový přístup, 2 sklepy. V ceně jsou zahrnuta 2 parkovací stání v garáži. Poplatky za společné služby, vytápění a spotřebu vody činí 17.500 Kč měsíčně. Poplatky za spotřebu elektřiny se hradí zvlášť. Byt je možno vybavit nábytkem za vyšší nájemné.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31611
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  184 m²
 • Terasa
  52 m²
 • Celková plocha
  236 m²
 • Parkování
  2 garážová stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.