Byt, 1+kk

Nabízíme k pronájmu prostorné studio s možností parkování ve zvýšeném přízemí novostavby v klidné lokalitě s rychlým tramvajovým spojením ke stanici metra Anděl (10 min.) a do centra. Lokalita s dobrou občanskou vybaveností v okolí včetně několika sportovišť, v pěším dosahu se nachází park Cibulka a přírodní koupaliště, 10 minut chůze je to ke stanici metra Nemocnice Motol (trasa A) a k nemocnici Na Homolce. Autobusová a tramvajová zastávka je vzdálena nedaleko budovy.

Studio tvoří obývací pokoj / ložnice s plně vybavenou kuchyní (38 m2), vestavěným patrem na spaní a velkými okny s výhledem do okolní zeleně, koupelna s vanou a toaletou, velká úložná komora a vstupní chodba.

Laminátové podlahy, dlažba, výška stropu 4 m, centrální vytápění, skříň, žaluzie, pračka, myčka. V ceně je zahrnuto 1 venkovní parkovací stání. Poplatky za společné služby a spotřebu energií cca 2500 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31284
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  54 m²
 • Parkování
  Jedno parkovací stání v ceně.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.