Byt, 3+kk

Světlý zařízený designový byt v 2. patře zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem v těsné blízkosti parku Stromovka. Klidná rezidenční lokalita s plnou občanskou vybaveností v okolí, četnými tramvajovými spoji, v rychlém dosahu stanic metra Hradčanská a Vltavská, 15 minut chůze do centra, v pěším dosahu parku na Letné. Snadná dostupnost na letiště a k mezinárodním školám v Praze 6.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, dvě ložnice, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a vstupní chodba.

Dubové parkety, dlažba, velká okna, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné skříně a úložné prostory, pračka, sušička, indukční varná deska, myčka značky Bosch, TV. Společné domovní služby a spotřeba energií 5.000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30489
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  100 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.