Byt, 2+kk

Částečně zrekonstruovaný byt s výhledem do náměstí Svatopluka Čecha, situovaný ve 2. patře udržovaného činžovního domu s výtahem v atraktivní části pražských Vršovic, nedaleko Heroldových sadů a nákupního centra Eden. Příjemná lokalita v dosahu veškeré občanské vybavenosti - školy, obchody, restaurace a kavárny. Minuta chůze od tramvajové zastávky Čechovo náměstí s přímým spojením na metro Náměstí Míru, I. P. Pavlova, Karlovo náměstí a do centra.

Byt tvoří obývací pokoj, plně vybavená průchozí kuchyň, 1 ložnice, koupelna s vanou a toaletou a prostorná vstupní hala.

Laminátové podlahy, dlažba, vysoké stropy, velká okna, elektrické topení, pračka. Balkony v mezipatrech domu. Poplatky za společné domovní služby a vodu 700 Kč/osoba/měsíc. Elektřina bude převedena na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30347
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  47 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.