Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu plně zařízený byt ve 2. patře zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem a upravenou zahradou s posezením ve vnitrobloku. Dům se nachází v rušné ulici jen pár minut chůze od stanice metra I.P.Pavlova, v lokalitě s plnou občanskou vybaveností v blízkém okolí. V pěším dosahu centra města.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice, koupelna se sprchovým koutem, bidetem a toaletou a vstupní chodba.

Dlažba v celém bytě, vysoké stropy, bezpečnostní dveře, rozkládací sedačka, centrální topení, pračka, mikrovlnná trouba, TV, WiFi. Možnost zajistit úklid v bytě a snídaně za dodatečný poplatek. Veškeré poplatky 4000 Kč měsíčně. Byt je nabízen k dlouhodobému pronájmu. Možnost střednědobého pronájmu (3 - 9 měsíců) na dohodě.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30342
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  38 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.